MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegelskänk 5508706
nr 550 8706
Spegelskänk
Lenght: ()
20-tal Ek, längd: 150, djup: 54, höjd: 155
Condition: slitage
100
SEK 600
Monday November 3 2008
at 16:47:11
550 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr